Kontakta oss

Vårt team består av rebeller som har modet att utmana branschen

Kontakta oss

Telefon: 019-16 60 00
E-post: info@k3travel.se

Öppettider

Måndag-torsdag 8-17, fredagar 8-16. Lunchstängt, kl. 12-13.
Stängt helgdagar.

Bokning: 019-16 60 50, bokning@hotelexpress.se, bokning@affarsresebyran.se
Möten & Konferens: 019-16 60 30, grupp@affarsresebyran.se
Kundtjänst: 019-16 60 10, info@k3travel.se
Ekonomi: 019-16 60 80, ekonomi@k3travel.se

VD

Michael Johansson

019-16 60 01
michael.johansson@k3travel.se

Ekonomi

Peter Knoblach

019-16 60 80
peter.knoblach@k3travel.se

Koordinator

Emma Avenby

019-16 60 03
emma.avenby@k3travel.se

Marknad | Koordinator

Tina Viitala Joelsson

019-16 60 09
tina.viitala@k3travel.se

Försäljningschef

Douglas Bjerleus

019-16 60 23
douglas.bjerleus@k3travel.se

Senior säljare

Ara Sahak

019-16 60 11
ara.sahak@k3travel.se

Innesälj

Carina Pettersson

019-16 60 13
carina.pettersson@k3travel.se

Säljare

Morris Ayaz

019-16 60 24
morris.ayaz@k3travel.se

Affärsområdeschef, möten & konferens

Carina Ek

019-16 60 40
carina.ek@k3travel.se

Hotellansvarig

Lars Sonnerstedt

019-16 60 31
lars.sonnerstedt@k3travel.se

Resebokare

Charlotte Rinne

Resebokare

Maria Wild

Resebokare

Lina Fors

Resebokare

Mia Sandberg

Resebokare

Krister Rickardsson